Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/themes/prestige_2/functions.php on line 73
Rolety | Prestige Okna i Drzwi

Rolety

PROtex / Kompatybilny ze wszystkimi systemami okiennymi

Komfortu prywatności nie da się przecenić. Ale systemy roletowe PROtex to znacznie więcej korzyści. Jedną z najważniejszych jest dodatkowe zabezpieczenie przed włamaniem, które, jak mówią statystyki, w większości przypadków są dokonywane przez okna. Okno wyposażone w roletę znacznie trudniej jest pokonać, wymaga to zdecydowanie więcej czasu. PROtex to również doskonała ochrona nie tylko przed utratą ciepła w zimie, ale również przed intensywnymi promieniami słońca latem, co przekłada się na znaczne oszczędności energii potrzebnej do ogrzania lub ochłodzenia pomieszczenia.

System PROtex został opracowany tak, aby idealnie uzupełniać systemy okienne, w sposób niezwykle estetyczny. Dostępne rozwiązania skrzynek roletowych zintegrowanych z ramą okienną na- lub podtynkowych umożliwiają swobodną aranżację każdej elewacji. Dzięki delikatnie zaokrąglonym kształtom skrzynek system łączy w sobie funkcjonalność z atrakcyjnym designem. System PROtex pozwala na konstrukcję rolet w wielu wzorach, wielkościach i bogatej kolorystyce. Dzięki specjalnym profilom wykończeniowym połączenia ze ścianami czy sufitami pozostają niewidoczne. PROtex jest kompatybilny nie tylko z systemami okiennymi Inoutic, ale również z oknami z drewna czy aluminium.

Rolety PROTEX są dostępne z napędem ręcznym lub elektrycznym.