Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/themes/prestige_2/functions.php on line 73
Drzwi wewnętrzne płytowe | Prestige Okna i Drzwi

W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty takich producentów jak:

logo

INVADO dzięki innowacyjnej metodzie produkcji drzwi znajduje się w grupie firm najbardziej zaawansowanych technologicznie w Europie. Charakterystyczną cechą tej technologii jest okleinowanie powierzchni bez łączenia na krawędziach przylgi. Dzięki temu krawędź nie tylko wygląda estetycznie, ale też jest bardziej odporna na uszkodzenia. Nie ma możliwości zadarcia czy odciągnięcia okleiny bocznej, ponieważ połączenie oklein umiejscowione jest w wewnętrznej krawędzi przylgi – niewidocznej dla oka. Patent nr 204829 chroniący wynalazek o nazwie „Technologia oklejania drzwi płaskich w systemie przelotowym” stosowany jest od 2007 roku we wszystkich modelach drzwi okleinowanych INVADO. Dodatkowo okleinowanie poza przylgą sprawia, że drzwi INVADO jako jedyne na rynku posiadają zaokrąglone krawędzie, bezpieczne dla rąk dorosłych i dzieci.

Katalog drzwi wewnętrznych INVADO

dre_logo

Pełna oferta drzwi płytowych firmy DRE dostępna do pobrania tutajPOL-SKONE

Funkcjonalność, piękno, estetyka i wysoka jakość wykonania produktów POL-SKONE zostały docenione nie tylko przez Klientów, ale także przez Fachowców. Firma POL-SKONE została dwukrotnie uhonorowane Polskim Godłem Promocyjnym „Teraz Polska” za serię drzwi wewnątrzlokalowych w 2001 roku oraz za drzwi techniczne przeciwpożarowe systemu POL-SKONE FR w 2002 roku.

Pełna oferta asortymentowa drzwi wewnętrznych Pol-Skone dostępna tutaj

porta-logo

Porta GRANDE A.0

Porta GRANDE
A.0

Porta GRANDE  A.1

Porta GRANDE
A.1

Porta GRANDE B.0

Porta GRANDE
B.0

Porta GRANDE  B.1

Porta GRANDE
B.1

Porta GRANDE  B.2

Porta GRANDE
B.2

Porta GRANDE  B.3

Porta GRANDE
B.3

Porta GRANDE  C.0

Porta GRANDE
C.0

Porta GRANDE  C.1

Porta GRANDE
C.1

Porta GRANDE  D.0

Porta GRANDE
D.0

Porta GRANDE  D.1

Porta GRANDE
D.1

 Porta GRANDE  E.0

Porta GRANDE
E.0

 Porta GRANDE lustro - opcja

Porta GRANDE
lustro – opcja